(12 sztuk) Przykrywki wielokrotnego użytku – przezroczyste – odpowiednie do miski o pojemności 700 ml MWSGK750
Tworzywo sztuczne nadające się do recyklingu
SKU MWDSTK750

Zdjęcia mogą różnić się od oryginału.
RRP 364,58 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 226,99 zł
(12 sztuk) Przykrywki wielokrotnego użytku – przezroczyste – odpowiednie do miski o pojemności 700 ml MWSGK750
Oceń teraz
SKU MWDSTK750
Tworzywo sztuczne nadające się do recyklingu
RRP 364,58 zł
włączając Gwarancja najniższej ceny
Dostawa gratis**
Ilość:
Drukuj* cena netto | cena brutto z 19% VAT: 226,99 zł
Akcesoria (1)
Zalety Produktu
- Oszczędna zasobowo i przyjazna dla środowiska produkcja: Wykonanie w jednym kawałku z optymalizowaną grubością ścianek zapewnia efektywną i energooszczędną produkcję.
- Dobry design z czystym sumieniem: Wykonany w 100% z tworzyw termoplastycznych nadających się do recyklingu, produkt łączy w sobie zrównoważony rozwój i atrakcyjny design.
- Trwały towarzysz na całe życie: Wytrzymały, lekki i niezniszczalny, oferuje ergonomiczne użytkowanie, odpowiednie również dla dzieci i seniorów.
Opis
Wysokiej jakości wielorazowe pokrywki do misek 700 ml
Te przezroczyste wielorazowe pokrywki zostały specjalnie zaprojektowane dla miski na menu o pojemności 700 ml MWSGK750 i zapewniają całkowicie szczelne zamknięcie, które skutecznie zapobiega wyciekaniu. Wykonane z tworzywa sztucznego dopuszczonego do kontaktu z żywnością i w pełni nadające się do recyklingu, wyróżniają się trwałością i jakością „Made in Germany”. Wysoko podniesiony rant gwarantuje pewny chwyt podczas transportu, a zintegrowana zakładka umożliwia szybkie i łatwe etykietowanie. Ponadto pokrywki są stosowane jedna na drugą oraz przystosowane do mycia w zmywarce, co znacznie ułatwia ich obsługę i czyszczenie.Wszechstronne zastosowania i praktyczne funkcje
Pokrywki nadają się zarówno do potraw zimnych, jak i gorących i mogą być używane po odwróceniu jako osłona do mikrofalówki. Dzięki temu oferują elastyczne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania, transportu oraz podgrzewania potraw. Szczególnie w gastronomii i cateringu są idealne do zachowania świeżości potraw oraz higienicznego pakowania. Połączenie szczelności, stabilności i łatwości użytkowania czyni je niezbędnym wyposażeniem do profesjonalnego zastosowania.Techniczne dane
Rozmiary
| Szerokość | 155 mm |
|---|---|
| Głębokość | 147 mm |
| Wysokość | 0 |
Szczegóły
| Ilość w zestawie | 12 |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty (bezbarwny) |
| Wysokość stosu | 9 mm |
| Idealny do | Canteens, Catering, Events, Food Festival, Stadiums, To-Go |
| Można stosować do | Cold dishes, Hot dishes |
Skład
| Materiał | Plastic |
|---|---|
| Properties | Food safe, Made in germany, Recyclable, Stackable |
| Przeznaczone dla | Zmywarka |
Dostawa
| Metoda wysyłki | Paczka |
|---|---|
| Waga brutto | 0,65 kg |
Państwa niezawodny partner
- Cena/wydajność: Ocena "bardzo dobry"
- Zadowolenie klienta: Ocena "bardzo dobry"
Twoje zalety
- Ponad 35 000 produktów dostępnych w magazynie i gotowych do wysyłki
- Dostawa gratis w całej Europie na wszystkie zamówienia
- Widziałeś to taniej gdzie indziej? Skorzystaj z naszej Obietnica Dopasowania Ceny!
- Zaufana jakość poparta ponad 20-letnim doświadczeniem jako lider rynku
Czy nie znalazłeś/łaś informacji o produkcie?Proszę nam napisać bezpośredno. tutaj >
RRP 364,58 €*












