Yksireikäinen sekoitusventtiili - varusteena: juoksuputki 220 mm - 31 mm
Kylmä vesi
SKU SM567

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 153,50 €
Yksireikäinen sekoitusventtiili - varusteena: juoksuputki 220 mm - 31 mm
SKU SM567
Kylmä vesi
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 153,50 €
Lisävarusteet (3)
Kuvaus
Huomautukset
- Ei voi käyttää matalapainelämmittimen kanssa
Malli
- Yhden reiän akku
- 1 Sekoitusventtiilit
- Vesihana 31mm
- ANTI-tiputuslaitteella ei ole tippumista
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Italialainen muotoilu
- Pikakiinnikkeen
- Helppo asennus
Laatu
- Valmistettu kromatusta metallista
- Korkea kestävyys
Liitäntä
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 55 mm x 685 mm x 735 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 55 mm |
|---|---|
| Syvyys | 685 mm |
| Korkeus | 735 mm |
Yksityiskohdat
| Kääntyvä hana | 220 mm |
|---|---|
| Pesuallasyhteys | 31 mm |
| Virtausnopeusalue | 12 L/min |
Toimitus
| Toimitusehto | koottu |
|---|---|
| Toimitustapa | Paketti |
| Bruttopaino | 2,78 kg |
| Nettopaino | 2,75 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 221,99 €*






