Yhdistelmäkaappi (kylmä/pakaste) Ruostumaton teräs PREMIUM - GN 2/1 - 1400 l - +8…-25 °C - mitat 2 ovea - digitaalinen termostaatti, automaattinen sulatus, kiertoilmajäähdytys, R290, sisävalo
Lämpötila: -25 ~ +8 °C
SKU KTKF1400GD

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 4 498,19 €
Yhdistelmäkaappi (kylmä/pakaste) Ruostumaton teräs PREMIUM - GN 2/1 - 1400 l - +8…-25 °C - mitat 2 ovea - digitaalinen termostaatti, automaattinen sulatus, kiertoilmajäähdytys, R290, sisävalo
SKU KTKF1400GD
Lämpötila: -25 ~ +8 °C
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 4 498,19 €
Lisävarusteet (6)
Varaosat (10)
Kuvaus
Malli
- Lisäluokan jäähdytys- ja jäädytysyhdistelmä
- 2 Jäähdytysosastot, joissa 2 Ovi(t)
- Lokeron koko:: GN 2/1
- Ihanteellinen ratkaisu ammattikäyttöön
- Helppo puhdistaa sisäänpuristettujen inserttien ansiosta
- Käyttötilavuus: 1.400 l
- Massiiviset ovet ruostumatonta terästä
- Korkeussäädettävät ruostumattomasta teräksestä valmistetut jalat
- Kokoa edellä etupaneelin taakse
- Digitaalisesti säädettävä termostaatti
- Ovi avautuu ja sulkeutuu pehmeästi
- Vahva ja jatkuva jäähdytys
- Suuri tallennuskapasiteetti
- Lukuisia säilytysmahdollisuuksia
- Hiljainen toiminta
- Ympäristöystävällinen
- Erittäin tehokas jäähdytin
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Sisävalaistuksella
- Jalat ruostumattomasta teräksestä
- Korkea laatu 85 mm Eristys
- Ovi on varustettu magneettitiivisteellä ja pehmeästi sulkeutuvalla ovimekanismilla turvallista käsittelyä varten.
Jäähdytysosastot
- 2 jääkaappiosastoja, joissa on 2 ovia
- Itsenäinen jäähdytysyksikkö jokaisessa jääkaappiosastossa
- Lokeron koko:: GN 2/1
Sisäosat
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu sisustus
- Sisätilojen valaistus mukana
Toimituksen sisältö
- 6 Jousitusrikko
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.400 mm |
|---|---|
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2.150 mm |
Sisämitat
| Leveys | 1.283 mm |
|---|---|
| Syvyys | 670 mm |
| Korkeus | 1.450 mm |
Ritilä koko
| Ritilät | GN 2/1 |
|---|
Yksityiskohdat
| Käyttötilavuus | 1.400 l |
|---|---|
| Ovityyppi | Lasinen saranaovi(t) |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
|---|---|
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Max. Ympäristön lämpötila | +43 °C |
Tehovaatimukset
| Liitäntä | sähkö |
|---|---|
| Teho | 790 Watt |
| Jännitys | 220V |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 298 kg |
| Nettopaino | 288 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Lataa / Räjäytyskuva
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 6.999,99 €*


















