Wok-pannu - Alumiini - Ø 240 mm - Korkeus: 76 mm - tarttumaton - yhteensopiva: induktio, kaasu, keraaminen, sähkö, halogeeni
SKU 201-24

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 34,50 €
Wok-pannu - Alumiini - Ø 240 mm - Korkeus: 76 mm - tarttumaton - yhteensopiva: induktio, kaasu, keraaminen, sähkö, halogeeni
SKU 201-24
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 34,50 €
Lisävarusteet (4)
Kuvaus
Monikäyttöinen alumiininen wokkipannu
Alumiininen wokkipannu erottuu keveydellään ja nopealla lämmönjohtavuudellaan, mikä mahdollistaa tasaisen kypsennyksen. Halkaisijaltaan 240 mm ja korkeudeltaan 76 mm se tarjoaa riittävästi tilaa erilaisten ruokien valmistukseen. Kestävä pinnoite takaa helpon puhdistuksen ja tekee pannusta lisäksi astianpesukoneen kestävän. Näin hoito on vaivatonta ja pannu säilyttää laatunsa pitkään.Erinomainen monipuolisiin kypsennysmenetelmiin ja käyttötarkoituksiin
Tämä pannu soveltuu kaikille yleisimmille liesityypeille, kuten induktio, kaasu, sähkö ja keraaminen. Näin se on joustava käyttää missä tahansa keittiössä. Erityisen hyvin se soveltuu nopeaan paistamiseen ja vihannesten, lihan tai aasialaisten ruokien wokkaamiseen. Muotonsa ja materiaalinsa ansiosta se on täydellinen ruoan hellävaraiseen ja tasalaatuiseen kypsentämiseen, mikä tekee siitä optimaalisen valinnan ammattikeittiöihin ja vaativaan arkeen.Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 240 mm |
|---|---|
| Syvyys | 240 mm |
| Korkeus | 76 mm |
| Halkaisija | 240 mm |
Yksityiskohdat
| Paksuus | 3,5 mm |
|---|---|
| Sisältää kannen | Ei |
| Tuotteen materiaali | Alumiini |
| Sopii | Keramiikka, Astianpesukone, Sähköinen, Kaasu, Induktio |
| Tarttumaton pinnoite | Kyllä |
| Kahvan tyyppi | Kahvan ote |
| Kahvan kiinnitys | Niitattu |
| Kahvojen määrä | 1 |
Toimitus
| Pakettikuljetus | Nein |
|---|---|
| Bruttopaino | 1,15 kg |
| Nettopaino | 1 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 44,99 €*







