WMF | Fusiontec Mineral - WOK - Ø 360mm - 7 litraa - Platina
Kaikille liesityypeille
SKU 05.1586.5290

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 255,84 €
WMF | Fusiontec Mineral - WOK - Ø 360mm - 7 litraa - Platina
Arvostele nyt
SKU 05.1586.5290
Kaikille liesityypeille
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 255,84 €
Lisävarusteet (4)
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 425 mm |
|---|---|
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 145 mm |
| Sisähalkaisija | 360 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | Platina |
|---|---|
| Kapasiteetti | 7 l |
| Sisältää kannen | Kyllä |
| Kannen tyyppi | Lasiovi |
| Tuotteen materiaali | Fusiontec, Lasi, Ruostumaton teräs |
| Ominaisuudet | Kulutusta kestävä, Lämmönkestävä, Naarmuuntumaton |
| Sopii | Astianpesukone, Sähköinen, Kaasu, Lasikeraaminen, Induktio, Uuni |
| Lämpötilan kestävyys enintään | 250 °C |
| Kannella Lämmönkestävä jopa | 180 °C |
| Pinta/viimeistely | Päällystetty |
| Kahvan tyyppi | Sivukahva |
| Kahvan kiinnitys | Niitattu |
| Kahvojen määrä | 2 |
Toimitus
| Bruttopaino | 4,55 kg |
|---|---|
| Nettopaino | 4,35 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 404,99 €*




