Työkaappi PREMIUM - ruostumaton teräs - 4 vetolaatikkoa - roiskesuoja - 500x600 mm
Asennussyvyys: 600 syvä
SKU SS4K56A

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 439,10 €
Työkaappi PREMIUM - ruostumaton teräs - 4 vetolaatikkoa - roiskesuoja - 500x600 mm
SKU SS4K56A
Asennussyvyys: 600 syvä
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 439,10 €
Lisävarusteet (2)
Kuvaus
Malli
- Pyöristetyt kulmat
- Korkeussäädettävät ruostumattomasta teräksestä valmistetut jalat
- 4 laatikoa (ilman pakkausta)
- Sopii laatikoihin: 1/2, 1/4, 2/8, 1/3, 1/6, 1/9 GN-säiliöt
- GN-säiliöiden enimmäismäärä 100 mm
- 60 mm mm työtaso
- Jalustalla
Laatu
- Runko ja laatikot valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- MDF Omegalla vahvistettu työpöytä
Toimituksen sisältö
- 4 laatikoa (ilman pakkausta)
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 500 mm |
|---|---|
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 870 mm |
| Maksimikorkeus, johon kuuluu jalat ja koroke | 1.000 mm |
Laatikon mitat
| Leveys | 305 mm |
|---|---|
| Syvyys | 430 mm |
| Korkeus | 120 mm |
Kylki
| Syvyys | 15 mm |
|---|---|
| Korkeus | 100 mm |
Yksityiskohdat
| Laatikot | 4 |
|---|---|
| Työtason paksuus | 60 mm |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 44 kg |
| Nettopaino | 38 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 637,99 €*










