Tiskipöytä PREMIUM - 2000x700 mm - alahyllyllä - 2 allasta
Allas: W900xD500mm
SKU STK207T2

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 762,78 €
Tiskipöytä PREMIUM - 2000x700 mm - alahyllyllä - 2 allasta
Arvostele nyt
SKU STK207T2
Allas: W900xD500mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 762,78 €
Lisävarusteet (5)
Kuvaus
Malli
- PREMIUM-malli
- Astianpesupöytä
- Jalustalla
- Pyöristetyt kulmat
- Erittäin suuri kuormituskyky
- Varusteet voidaan asentaa yksitellen
- Korkeussäädettävät jalat
- Helppo käsittely
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Nelikulmaisesta profiilista valmistetut ruostumattomasta teräksestä valmistetut jalat
- Ääntä eristävä vaahtomuovimatto altaan alla
- Äänieristetyt jalkalevyt
Alarunko
- Jalustan kanssa
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 2.000 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 970 mm |
Kylki
| Leveys | 2.000 mm |
|---|---|
| Korkeus | 100 mm |
Pesuallas
| Leveys | 900 mm |
|---|---|
| Syvyys | 500 mm |
| Korkeus | 350 mm |
Yksityiskohdat
| Laitetyyppi | Pesuallas |
|---|---|
| Ruostumattoman teräksen paksuus | 0,90 mm |
| Työtason paksuus | n. 60 mm |
| Jalat ruostumattomasta teräksestä | 40 mm x 40 mm |
| Altaiden lukumäärä | 2 |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 63 kg |
| Nettopaino | 55 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 1.103,99 €*










