Thermobox - Frontlader - 83 l - lämmitettävä - sopii: 12x GN 1/1
Mit Tragegriffen
SKU TBBE83

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 449,81 €
Thermobox - Frontlader - 83 l - lämmitettävä - sopii: 12x GN 1/1
SKU TBBE83
Mit Tragegriffen
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 449,81 €
Lisävarusteet (6)
Kuvaus
Tuote-edut
- Tehokas eristys - Kaksoisseinät polyuretaanivaahdolla pitävät lämpötilan optimaalisena
- Erittäin kestävä - Vahvistetut kulmat lisäävät vakautta
- Hygieeninen ja helppo puhdistaa - Sileä sisäpinta ja valetut kiskot takaavat helpon puhdistuksen ja maksimaalisen puhtauden.
- Erittäin lämmönkestävä - Hält -40 °C 100 °C jalusta - ihanteellinen jokaiseen ympäristöön
- Handy & kevyt - Helppo nostaa ja kuljettaa pienen painon ja sivukantokahvojen ansiosta.
- Ilman haitallisia aineita - Maksimaalinen turvallisuus terveydellesi
Malli
- Etupuskuri, jossa 12 liukukiskot (GN 1/1)
- Lämmitetyn sisätilan ansiosta ruoka pysyy tasaisen lämpimänä kuljetuksen aikana.
- Lukuisat säilytysvaihtoehdot sisäänpuristettujen liukukiskojen ansiosta.
Laatu
- Eristys alkaen Polyuretaani
- Ergonomiset kahvat
Toimituksen sisältö
- GN-säiliö EI sisälly toimitukseen
- Plug-in-toimitus
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 466 mm |
|---|---|
| Syvyys | 654 mm |
| Korkeus | 633 mm |
Sisämitat
| Leveys | 335 mm |
|---|---|
| Syvyys | 533 mm |
| Korkeus | 500 mm |
Yksityiskohdat
| Sisäänvedettävien yksiköiden määrä | 12 |
|---|---|
| GN-säiliön koko | 1/1 |
| Max. Lämpötila | 70 °C |
| Käyttötilavuus | 83 l |
| Pinottavissa | Kyllä |
Tehovaatimukset
| Teho | 530 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 21,70 kg |
| Nettopaino | 20,30 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 678,99 €*














