Thermobox - Frontlader - 100 l - sopii: Rullaluistimet & polkupyörät
Sisäiset mitat: 491x420x408mm (LxSxKxK)
SKU TPBE100

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 257,03 €
Thermobox - Frontlader - 100 l - sopii: Rullaluistimet & polkupyörät
SKU TPBE100
Sisäiset mitat: 491x420x408mm (LxSxKxK)
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 257,03 €
Lisävarusteet (4)
Kuvaus
Malli
- Lämmin säilytyslaatikko
- Käyttötilavuus: 100 l
- Lukuisia säilytysmahdollisuuksia
- Lämpötila-alue: -40 °C - 100 °C
- Konepesun kestävä
- Korkea kestävyys
- Pinottava
Laatu
- Kaksoisseinät täytetty polyuretaanivaahdolla
- Pyöristetyt sisäkulmat
- Ergonomiset kahvat
- Vahvistetut kulmat
Toimituksen sisältö
- Moottoripyöriin asennettavaksi tarkoitettu kiinnityslaite saatavilla
Ohjeet
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 602 mm |
|---|---|
| Syvyys | 570 mm |
| Korkeus | 575 mm |
Sisämitat
| Leveys | 491 mm |
|---|---|
| Syvyys | 420 mm |
| Korkeus | 408 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Polyuretaani |
|---|---|
| Höytytilavuus | 100 l |
| Lämpötila-alue | -40 °C ~ 100 °C |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 4 kg |
| Nettopaino | 3,60 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 379,99 €*










