Termossäiliö annosteluhanalla - 18 l - kantokahvat - terracotta
Kuumia ja kylmiä juomia varten
SKU TGBJ18

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 105,90 €
Termossäiliö annosteluhanalla - 18 l - kantokahvat - terracotta
SKU TGBJ18
Kuumia ja kylmiä juomia varten
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 105,90 €
Lisävarusteet (5)
Kuvaus
Malli
- Thermo juomasäiliö hanalla
- Ihanteellinen kuumien ja kylmien juomien säilytykseen, kuljetukseen ja tarjoiluun.
- Upotettu tyhjennyshana takaa tasaisen valumisen ja estää tippumisen.
- Mukavat kuljetuskahvat
- Helppo kuljettaa
- Mukava käsittely
Laatu
- Korkealaatuisesta Polyeteeni
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 430 mm |
|---|---|
| Syvyys | 240 mm |
| Korkeus | 630 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Polyeteeni |
|---|---|
| Väri | Terrakotta |
| Säiliön kapasiteetti | 18 l |
| Lämpötila-alue Kuuma | 73 °C - 80 °C |
| Lämpötila-alue Kylmä | 0 °C - 4 °C |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 8,97 kg |
| Nettopaino | 7,90 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 156,99 €*










