Teräskaappi PREMIUM - 1400x600 mm - liukuovet - Korkeus: 1800 mm
Asennussyvyys: 600mm
SKU GSSI146

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 030,53 €
Teräskaappi PREMIUM - 1400x600 mm - liukuovet - Korkeus: 1800 mm
SKU GSSI146
Asennussyvyys: 600mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 030,53 €
Lisävarusteet (2)
Kuvaus
Malli
- PREMIUM-malli
- Hitsattu rakenne
- Pyöristetyt kulmat
- 2 Liukuovi(rt)
- Korkeussäädettävät ruostumattomasta teräksestä valmistetut jalat
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Ruostumattoman teräksen paksuus: 0,90 mm
hyllykkö
- 600 mm Rakennuksen syvyys
- Hyllyt: 3
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 1.400 mm x 600 mm x 1.800 mm
Toimituksen sisältö
- Hyllyt: 3
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.400 mm |
|---|---|
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 1.800 mm |
Hyllyjen mitat
| Leveys | 1.320 mm |
|---|---|
| Syvyys | 520 mm |
Yksityiskohdat
| Liukuovet | 2 |
|---|---|
| Hyllyt | 3 |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 144 kg |
| Nettopaino | 122 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 1.371,99 €*









