tartalettikoneen muottilevyt PRMF20-H - yhteensopiva: PRMF20-H
Ruostumaton teräs
SKU PRMF20-HS

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 71,39 €
tartalettikoneen muottilevyt PRMF20-H - yhteensopiva: PRMF20-H
SKU PRMF20-HS
Ruostumaton teräs
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 71,39 €
Lisävarusteet (6)
Kuvaus
Malli
- Vispilä
- Sopii PRMF20-H
- Ihanteellinen kananmunien vatkaamiseen, kerman vatkaamiseen, taikinan sekoittamiseen tai emulsioiden valmistamiseen.
- Helposti vaihdettavissa
- Tukeva ja naarmuuntumaton
- Korvikkeena tai lisänä
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 210 mm |
|---|---|
| Syvyys | 210 mm |
| Korkeus | 325 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Ruostumaton teräs AISI 304 |
|---|---|
| Väri | Ruostumaton teräs |
| Astianpesukoneen kestävä | Ei |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1,10 kg |
| Nettopaino | 0,70 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 105,99 €*




