tartalettikoneen muottilevyt PRMF12-H - yhteensopiva: PRMF12-H
Ruostumaton teräs
SKU PRMF12-HK

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 124,94 €
tartalettikoneen muottilevyt PRMF12-H - yhteensopiva: PRMF12-H
SKU PRMF12-HK
Ruostumaton teräs
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 124,94 €
Lisävarusteet (6)
Kuvaus
Malli
- Taikinakoukku
- Sopii PRMF12-H
- Ihanteellinen taikinan vaivaamiseen
- Helposti vaihdettavissa
- Tukeva ja naarmuuntumaton
- Korvikkeena tai lisänä
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 100 mm |
|---|---|
| Syvyys | 100 mm |
| Korkeus | 257 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Ruostumaton teräs AISI 304 |
|---|---|
| Astianpesukoneen kestävä | Kyllä |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1,50 kg |
| Nettopaino | 1,10 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 183,99 €*




