Tantuni-kaasukeittotaso - 24 kW - 1 poltin - sis. Tantuni-pannun ja alusrakenteen, jossa on 2 ovea.
Vapaasti seisova laite - 700 syvä
SKU TGT878#TPT600

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 023,39 €
Tantuni-kaasukeittotaso - 24 kW - 1 poltin - sis. Tantuni-pannun ja alusrakenteen, jossa on 2 ovea.
Arvostele nyt
SKU TGT878#TPT600
Vapaasti seisova laite - 700 syvä
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 023,39 €
Lisävarusteet (4)
Kuvaus
Tuote-edut
- Tarkat lämpötilavyöhykkeet - Sisä- ja ulkokehän erillisen säädön ansiosta lämpö voidaan mukauttaa täydellisesti Tantuni-pannun erityiseen muotoon.
Malli
- Tantuni-kaasukeittotaso, sis. Tantuni-pannun ja alusrakenteen, jossa on 2 ovea.
- Lattiamalli
- Erinomainen ammattikäyttöön
- Paellakaasupoltin, jossa on kaksi erikseen säädettävää lämmityspiiriä
- Tasainen lämmönjako
- Turvatermoelementti, joka valvoo liekkiä ja katkaisee automaattisesti kaasunsyötön laitteeseen, kun liekki sammuu.
- Tantuni-pannu, jossa on klassinen, hieman kaareva muoto ja syvennetty keskiosa.
- Riittävästi tilaa ammattimaiseen cateringiin ja samalla lihan pitämiseen lämpimänä reunalla.
Laatu
- Runko valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 430
Toimituksen sisältö
- Tantuni-kaasuliesi
- Alarunko
- Tantuni pannu
- Toimitus maakaasusuuttimilla ja propaanikaasusuuttimilla
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 800 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 850 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Ruostumaton teräs AISI 430 |
|---|---|
| Lämmityspiirit | 2 |
| Ovet | 2 |
| Ovityyppi | Saranaovi |
Tantuni pannu
| Materiaali | Alumiini |
|---|---|
| Halkaisija | 675 mm |
| Sisähalkaisija | 260 mm |
| Korkeus | 95 mm |
Tehovaatimukset
| Toimintatila | Kaasu |
|---|---|
| Teho | 24 kW |
| Vakiokaasutyyppi | Nestekaasu (LPG) |
| Kaasuliitäntä | 1/2" |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 85 kg |
| Nettopaino | 75 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 1.457,99 €*












