STAUB | Puinen työntöaisa ohuakisille - 140mm
Pyökki
SKU 1004171

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 17,84 €
STAUB | Puinen työntöaisa ohuakisille - 140mm
SKU 1004171
Pyökki
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 17,84 €
Lisävarusteet (7)
Kuvaus
Malli
- Puinen työntöaisa crêpejä varten
- Väri: Ruskea
- Helppo käsittely
Laatu
- Materiaali: Pyökki
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 10 mm x 80 mm x 145 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Tuotteen pituus | 140 mm |
|---|---|
| Tuotteen leveys | 10 mm |
| Tuotteen korkeus | 145 mm |
Yksityiskohdat
| Tuotetyyppi | Puinen työntöaisa crêpejä varten |
|---|---|
| Väri | Ruskea |
| Materiaali | Pyökki |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,02 kg |
| Nettopaino | 0,02 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >





