STAUB | FRENCH LINE - Keittiöpyyhkeet - 700x500mm - kirsikanpunainen
Valmistettu Ranskassa
SKU 1003415

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 21,41 €
STAUB | FRENCH LINE - Keittiöpyyhkeet - 700x500mm - kirsikanpunainen
SKU 1003415
Valmistettu Ranskassa
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 21,41 €
Lisävarusteet (6)
Kuvaus
Ajattoman kaunis
- Tehty puuvillasta
- Pestävä 60 °C:ssa
- Klassinen raidallinen muotoilu
Laatu
- 100% puuvillaa
- Ensiluokkainen ammattitaito
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 500 mm |
|---|---|
| Syvyys | 320 mm |
| Korkeus | 1 mm |
Yksityiskohdat
| Sopii | Pesukone |
|---|---|
| Väri | Kirsikanpunainen |
| Tuotteen materiaali | Puuvilla |
| Materiaalin paino | 110 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,13 kg |
| Nettopaino | 0,11 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >










