Spülmaschinen-Spülschrank - 1200x600mm - mit 1 Becken rechts
Becken: B400xT400mm
SKU SSK126SBR1-BW

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 649,73 €
Spülmaschinen-Spülschrank - 1200x600mm - mit 1 Becken rechts
Arvostele nyt
SKU SSK126SBR1-BW
Becken: B400xT400mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 649,73 €
Varaosat (5)
Kuvaus
Ausführung
- PREMIUM Ausführung
- Überstand der Abtropffläche für Spülmaschine: 600 mm
- Mit Aufkantung
- Höhenverstellbare Füße
- Edelstahlbein(e) (rund)
- Schallgedämmte Fußplatten
Qualität
- Korpus aus hochwertigem Edelstahl AISI 304
- Edelstahlstärke: 0,80 mm
- Arbeitsfläche/Abtropffläche aus geprägtem Edelstahl
- Schallisolierende Schaumstoffmatte unter dem Becken
Arbeitsfläche
- 1 Becken Rechts
- Arbeitsfläche/Abtropffläche Links
- 60 mm Arbeitsplatte
- Armaturen individuell montierbar
Untergestell
- Mit Grundboden
Maße
- Außenmaß B x T x H: 1.200 mm x 600 mm x 970 mm
Richtlinien
- Selbstverständlich nach Vorgaben der Hygiene- und Sicherheitsrichtlinien produziert
- Artikel trägt richtlinienkonform CE-Kennzeichnung
- Material entspricht den europäischen Nahrungsmittel-Normen
Tekniset tiedot
Abmessungen
| Breite | 1.200 mm |
|---|---|
| Tiefe | 600 mm |
| Höhe | 970 mm |
Aufkantung
| Tiefe | 15 mm |
|---|---|
| Höhe | 100 mm |
Beckenmaß
| Breite | 400 mm |
|---|---|
| Tiefe | 400 mm |
| Höhe | 250 mm |
Details
| Edelstahlfüße | Ø 40 mm |
|---|---|
| Arbeitsplattenstärke | 60 mm |
| Edelstahlstärke | 0,80 mm |
| Breite Überstand | 600 mm |
| Höhe Überstand | 810 mm bis 860 mm (einstellbar) |
Lieferung
| Versandart | Spedition |
|---|---|
| Lieferzustand | Nicht Montiert |
| Gewicht | 45 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 881,99 €*








