Seinähylly PREMIUM - 600x400 mm - 2 tasoa
Asennussyvyys: 400 mm
SKU WBK64#2

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 145,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Seinähylly PREMIUM - 600x400 mm - 2 tasoa
Rate now
SKU WBK64#2
Asennussyvyys: 400 mm
RRP 145,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Description
Suoritus
- 2 lattiat
- Pyöristetyt kulmat
- Hyllyn lievä kallistus
- 2 x seinäkiinnikkeet 658 mm
- Kapasiteetti jopa 40 kg per kerros
- Helppo puhdistaa
laatu
- Runko, joka on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä AISI 304
- Hylly, jossa on kohoava reunus
massa
- Ulkoiset mitat W x D x H: 600 x 400 x 40 mm
Toimitus
- Asennustarvikkeet eivät ole mukana
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 600 mm |
|---|---|
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 40 mm |
Backsplash
| Syvyys | 2 mm |
|---|---|
| Korkeus | 40 mm |
seinäasennus
| Leveys | 50 mm |
|---|---|
| Syvyys | 15 mm |
| Korkeus | 658 mm |
Yksityiskohdat
| Lattiat | 2 kappaletta |
|---|---|
| Tragkraft | ca 40 kg (I lattia) |
Toimitus
| Toimitustapa | Pakkaus |
|---|---|
| Toimitusehto | purettu |
| Paino | 10 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 145,99 €*

















