Sähköyhdistelmäuuni - Manuaalinen ohjaus - 12x GN 1/1 - sis. GN 1/1 -kannattimet (12 kpl)
Höyrytoiminto - max. 260°C
SKU BKDV1200-2SM#HGNV12N

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 5 132,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Sähköyhdistelmäuuni - Manuaalinen ohjaus - 12x GN 1/1 - sis. GN 1/1 -kannattimet (12 kpl)
SKU BKDV1200-2SM#HGNV12N
Höyrytoiminto - max. 260°C
RRP 5 132,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (7)
Description
Malli
- Kombihöyrykeitin
- mukaan lukien pidin: 12 x GN 1/1
- Alhainen energiankulutus korkealaatuisen eristyksen ansiosta
- Lasiovet kaksinkertaisella lasilla
- Sisäinen lasipaneeli saranoitu puhdistukseen
- Ovien sarana vasen / oikea
- Muovinen ovenkahva
- Kondenssivesiallas oven alla
- Turvatermostaatti
- Halogeenivalot
- Säätöjalat
- Lisävarusteiden yksinkertainen asennus
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Pyöristetyt sisäkulmat
Keittokammio
- Höyryn tuottaminen säädettävän suoraruiskutuksen avulla
- Höyryjärjestelmä, jossa on 11 eri höyrystymisasteet 0-100%
- Höyrytoiminto voidaan sammuttaa kokonaan
- Moottori, jossa on peruutusohjaus
- Kaksisuuntainen ilmankiertojärjestelmä
- Jos 12 x GN 1/1 -säiliöt/ lokerot
- 70 mm Pistokiskoväli
Toiminta/valvonta
- Manuaalinen veden ruiskutuksen säätö
- Mekaaninen ajastin 120 '
- Manuaalinen lämpötilan säätö
Ruoanvalmistus vaihtoehdot
- Ruoanlaitto / paahtaminen / hauduttaminen / grillaaminen
- Leivonta
- Höyrystäminen / kosteudenpoisto
- Sulatus
- Matalan lämpötilan keittäminen
Toimituksen sisältö
- 12 x GN 1/1 kiinnikkeet
Huomautukset
- Tämä laite vaatii kiinteän vesiliitännän!
- Täydelliseen toimintaan suosittelemme laitteen purkamista säännöllisesti.
- Jos olet kytkenyt kalkinpoistolaitteen virtaussuuntaan, huomioi, että patruuna on regeneroitava noin 1 500 - 2 000 litran vesivirran jälkeen. Todellinen enimmäisvirtausmäärä riippuu veden kovuudesta.
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 937 mm |
|---|---|
| Syvyys | 890 mm |
| Korkeus | 1.211 mm |
Yksityiskohdat
| Laitteen tyyppi | yhdistelmähöyrylaiva |
|---|---|
| Toiminta | manuaalinen |
| Kapasiteetti | 12 x GN 1/1 |
| Lämpötila enintään | 260 °C |
| Vesiliitäntä | 3/4" Tuumainen (ruuvattu, naaras) |
Keittokammio
| Valaistus | Halogeeni |
|---|---|
| Höyryn muodostus | Säädettävä suora ruiskutus |
| Kontit / arkit | 12 x GN 1/1 |
| Sisäänliuku raideväli | 70 mm |
Tehovaatimukset
| Teho | 16,10 kW |
|---|---|
| Jännitys | 400V |
| Vaihe (n) | 3N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitusehto | koottu |
|---|---|
| Toimitustapa | Huolintaliike |
| Bruttopaino | 160 kg |
| Nettopaino | 141 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 5.132,99 €*

















