Sähköyhdistelmäuuni - Kosketusnäyttö - 7″ kosketusnäyttö - 5x GN 1/1 - sis. pesujärjestelmä & lämpötila-anturi
Monitasoinen kypsennys - enintään 260°C
SKU KDV760

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 7 146,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Sähköyhdistelmäuuni - Kosketusnäyttö - 7″ kosketusnäyttö - 5x GN 1/1 - sis. pesujärjestelmä & lämpötila-anturi
SKU KDV760
Monitasoinen kypsennys - enintään 260°C
RRP 7 146,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (6)
Spare Parts (9)
Description
Malli
- Yhdistelmähöyryuuni
- Alhainen energiankulutus korkealaatuisen eristyksen ansiosta
- Lasiovet kaksinkertaisella lasilla
- Sisäinen lasipaneeli saranoitu puhdistukseen
- Ovien sarana vasen / oikea
- Muovinen ovenkahva
- Kondenssivesiallas oven alla
- Turvatermostaatti
- Halogeenivalot
- Säätöjalat
- Lisävarusteiden yksinkertainen asennus
Laatu
- Runko valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Pyöristetyt sisäkulmat
Keittokammio
- Automaattinen esilämmitys
- Höyryn tuottaminen säädettävän suoraruiskutuksen avulla
- Höyryjärjestelmä, jossa on 11 eri höyrystymisasteet 0 - 100 %
- Höyrytoiminto voidaan sammuttaa kokonaan
- Moottori, jossa on peruutusohjaus
- Kaksisuuntainen ilmankiertojärjestelmä
- Ilmankiertojärjestelmä, jossa on 10 eri nopeustasoja
- Kierrätystoimintoa ei voi kytkeä kokonaan pois päältä, mutta sitä voidaan vähentää
- Jos 5 x GN 1/1 -säiliöt/ lokerot
- 75 mm Pistokiskoväli
- itsepuhdistuvat
Toiminta/valvonta
- 7 tuuman värillinen kosketusnäyttö
- Ohjelmoitava, elektroninen kosketusohjaus
- Android-pohjainen käyttöjärjestelmä
- Monikielinen valikko
- Wlan pystyy
- Pilvitoiminto valmistajan mukaan
- 400 -ohjelmia voidaan tallentaa kunkin 4: n keittoasteen avulla
- 9 ohjelmoitavaa tuntia
- 10 eri nopeutta
- Kussakin ohjelmassa on 10 eri keittojaksoa
- ydinlämpötilan automaattisella, kostutus- ja höyrytystoiminnolla sekä kosteudenpoistotoiminnolla
- Manuaaliset tai automaattiset ruoanvalmistusmenetelmät valitaan ja säädettävät
- Näyttöaika, ydinlämpötila, uunin lämpötila ja kosteusnäyttö
- Esilämmitys- ja jäähdytystoiminto
- Pidä toiminto lämpötiloissa
- säädettävä höyrynpoistaja
Ruoanvalmistus vaihtoehdot
- Ruoanlaitto / paahtaminen / hauduttaminen / grillaaminen
- Leivonta
- Höyrystäminen / kosteudenpoisto
- Regenerointi / Lämpimänä pito
- Sulatus
- Matalan lämpötilan keittäminen
Huomautukset
- Täydelliseen toimintaan suosittelemme laitteen purkamista säännöllisesti.
- Jos olet kytkenyt kalkinpoistolaitteen virtaussuuntaan, huomioi, että patruuna on regeneroitava noin 1 500 - 2 000 litran vesivirran jälkeen. Todellinen enimmäisvirtausmäärä riippuu veden kovuudesta.
Toimituksen sisältö
- Leivontalaukut eivät sisälly hintaan
- Mukaan lukien lämpötila-anturi ja pesujärjestelmä
Ohjeet
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 790 mm |
|---|---|
| Syvyys | 960 mm |
| Korkeus | 780 mm |
Yksityiskohdat
| Laitteen tyyppi | yhdistelmähöyrylaiva |
|---|---|
| Toiminta | Kosketusnäyttö |
| Näyttö | 7 tuumaa |
| Kapasiteetti | 5 x GN 1/1 |
| Lämpötila enintään | 260 °C |
| Vesiliitäntä | 3/4" Tuumainen (ruuvattu, naaras) |
| Tämä laite vaatii kiinteän vesiliitännän! |
Keittokammio
| Valaistus | Halogeeni |
|---|---|
| Höyryn muodostus | Säädettävä suora ruiskutus |
| Kontit / arkit | 5 x GN 1/1 |
| Sisäänliuku raideväli | 75 mm |
Tehovaatimukset
| Teho | 9 kW |
|---|---|
| Sähköliitäntä | valittavissa |
| Jännitys | 230/400V |
| Vaihe (n) | 3N/PE |
| Taajuus | 50 Hz - 60 Hz |
Toimitus
| Toimitusehto | koottu |
|---|---|
| Toimitustapa | Huolintaliike |
| Bruttopaino | 109 kg |
| Nettopaino | 92 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 7.146,99 €*


























