Ruostumattomasta teräksestä työpöytä PREMIUM - 1000x700 mm - alatasolla
Kantavuus: 400 kg
SKU ATK107#S

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 337,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Ruostumattomasta teräksestä työpöytä PREMIUM - 1000x700 mm - alatasolla
Rate now
SKU ATK107#S
Kantavuus: 400 kg
RRP 337,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (3)
Description
Tuote-edut
- Pöytää voidaan käyttää työpöytänä tai penkin alla olevana pöytänä tarpeen mukaan.Pöytää voidaan käyttää työpöytänä tai penkin alla olevana pöytänä tarpeen mukaan.
- Kaksinkertaisesti porattujen pöydän jalkojen ansiosta perushyllyä voidaan käyttää joustavasti välihyllynä.
Malli
- PREMIUM-malli
- Pohjahylly voidaan asentaa korkeudelle 100 mm mutta myös välihyllyksi korkeudella 470 mm voidaan asentaa
- Ihanteellinen työskentelykorkeus 600 mm
- Pultattu rakenne
- Pyöristetyt kulmat
- Lisäksi voidaan asentaa yksittäisiä laatikoita ja roskakoreja
Laatu
- Runko valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- MDF Omegalla vahvistettu työpöytä
- Työtaso valmistettu kaksiseinäisestä ruostumattomasta teräksestä
Alarunko
- Nelikulmaiset pöydän jalat
- Neliöprofiili 40 x 40
- Äänieristetyt jalkalevyt
- Korkeussäädettävät jalat
- Pohjahyllyllä
Lisävarusteet
- Yhdistettävissä laatikosto- ja jäteastioiden kanssa
Toimituksen sisältö
- Sisältää 1 x pohjalevy
- 4 x lyhyet pöydänjalat käytettäväksi peruspöytänä.
- 4 x normaalit pöydänjalat työpöydäksi käytettäväksi
Huomautukset
- Kun käytetään pyörillä, on huomioitava, että enimmäiskantavuus on 250 kg.
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 1.000 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
Työskentelykorkeudet
| Pienin säädettävä työskentelykorkeus | 570 mm |
|---|---|
| Suositeltu työskentelykorkeus | 600 mm |
| Suurin säädettävissä oleva työskentelykorkeus | 640 mm |
Mitat perushylly/välihyllystö
| Leveys | 1.000 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Korkeus pohjan ja työtason välillä | 590 mm |
| Välihyllyn ja työtason välinen korkeus | 270 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Ruostumaton teräs AISI 304 |
|---|---|
| Työtason paksuus | 60 mm |
| Kapasiteetti | enintään 400 kg |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 33,40 kg |
| Nettopaino | 29 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 337,99 €*










