Ruostumattomasta teräksestä työkaappi PREMIUM - 800x700 mm - 2 saranaovea - roiskesuoja
Kantavuus: 500 kg
SKU ASK87A

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 461,71 €
Ruostumattomasta teräksestä työkaappi PREMIUM - 800x700 mm - 2 saranaovea - roiskesuoja
SKU ASK87A
Kantavuus: 500 kg
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 461,71 €
Lisävarusteet (7)
Varaosat (1)
Kuvaus
Malli
- PREMIUM-malli
- Hitsattu rakenne
- Pyöristetyt kulmat
- Ihanteellinen työskentelykorkeus
- Erittäin suuri kuormituskyky
- Pohja- ja välihylly
- Ovien pehmeä avautumis- ja sulkeutumismekanismi
- Helppo puhdistaa
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
Työtaso
- Työtaso jalustalla
- 60 mm mm työtaso
- MDF Omegalla vahvistettu työpöytä
- Työtaso valmistettu kaksiseinäisestä ruostumattomasta teräksestä
- Kantavuus jopa 500 kg
- maks.kantavuus välihylly: 72 kg
Alarunko
- kaksoisseinäiset kaksoisovet
- Äänieristetyt jalkalevyt
- Korkeussäädettävät ruostumattomasta teräksestä valmistetut jalat
- Korkeudensäätöisellä välihyllyllä
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 800 mm x 700 mm x 970 mm
- Maksimikorkeus jalkojen ja korokkeiden kanssa: 1.020 mm
Toimituksen sisältö
- 1 välihylly
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 800 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 970 mm |
| Välihyllyn nettoleveys | 708 mm |
| Välihyllyn nettosyvyys | 582 mm |
| Välihyllyn nettokorkeus | 40 mm |
| Enimmäiskorkeus mukaan lukien jalat ja koroke | 1.020 mm |
Yksityiskohdat
| Laatu | Premium |
|---|---|
| Tuotteen materiaali | Ruostumaton teräs AISI 304, mdf |
| Kantavuus | 500 kg |
| Välihyllyjen määrä | 1.0000 |
| Välihyllyn kantavuus | 72 kg |
| Ovien määrä | 2 Stk. |
| Ovi tyyppi | Saranaovi |
| Ja | |
| Korkeus säädettävissä | Ja |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitustila | Koottu |
| Bruttopaino | 55 kg |
| Nettopaino | 45 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 639,99 €*
















