Ritilä - 1230x320 mm - valkoinen - plastifioitu, bruksinkestävä - 35 mm - yhteensopiva BKTG3S, BKG135E, BKTG320SS
SKU TRBKTG3S
Varastossa: 1 - 2 Päivää
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Lisävarusteet (1)
Kuvaus
Suoritus
  • Muovitettu tukiristikko
  • Sopii BKTG3S, BKG135E & BKTG320SS
  • Korkea kestävyys
  • Erittäin suuri kuormituskyky
  • Erittäin kestävä
Laatu
  • Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
Ohjeet
  • Luonnollisesti tuotettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
  • Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
  • Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
Leveys 1.230 mm
Syvyys 320 mm
Korkeus 35 mm