Maidonlämmitin ECO - 10 l - 1,5 kW - annosteluhana - tippa-astia - Lämpötila: 30 - 120 °C
Ruostumaton teräs
SKU MWK10

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 258,22 €
Maidonlämmitin ECO - 10 l - 1,5 kW - annosteluhana - tippa-astia - Lämpötila: 30 - 120 °C
SKU MWK10
Ruostumaton teräs
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 258,22 €
Lisävarusteet (2)
Kuvaus
Malli
- Maidonlämmitin, jossa on tippa-alusta
- Väri: hopea
- Mukana säädettävä poistohana
- Sisäänrakennettu ylikuumenemissuoja 135 °C
- Lämpötila-alue: 30 °C - 120 °C
Laatu
- SS430 runko ruostumattomasta teräksestä
- Astia ja kansi valmistettu Ruostumaton teräs SS 304
Liitäntä
- Teho: 1,50 kW
- 6 Sähköliitäntä: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 310 mm x 420 mm x 510 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 310 mm |
|---|---|
| Syvyys | 420 mm |
| Korkeus | 510 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 10 l |
|---|
Tehovaatimukset
| Teho | 1,50 kW |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 12,60 kg |
| Nettopaino | 10,80 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 395,99 €*














