Lasiovellinen seinäpakastekaappi - 2100 mm - 1 014 l - -23 – -18 °C tai -6 – 6 °C - mukana 6 hyllyä - sis. pakastesaari - musta
-23 °C ~ 6 °C
SKU WTRU21S#TKIU21S

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 12 251,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Lasiovellinen seinäpakastekaappi - 2100 mm - 1 014 l - -23 – -18 °C tai -6 – 6 °C - mukana 6 hyllyä - sis. pakastesaari - musta
Rate now
SKU WTRU21S#TKIU21S
-23 °C ~ 6 °C
RRP 12 251,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Description
Malli
- (SET) Seinäkiinnitteinen pakastehylly sisältää. pakastinsaari
- Väri: Musta
- Sis. pohjakehyksen
- 6 Säädettävät hyllyt
- LED-valaistus
- Digitaalinen näyttö
- Käyttötilavuus: 1.014 l
- Ergonomiset kahvat
- Digitaalinen termostaatti
- Itsestään sulkeutuvat ovet
- Erityisen energiansäästävä korkealaatuisten lasiovien ansiosta
- Äänenvoimakkuus: 55 dB
- Soveltuu tuoreille ja pakastetuille tuotteille
Laatu
- Ensiluokkainen ammattitaito
- Vakaa runko
- Säädettävät jalat
- Erittäin kestävä
Jäähdytys
- Dynaaminen konvektiojäähdytys
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
- Automaattinen sulatustoiminto
- Kuumakaasun sulatus
- Kylmäaineinen seinään kiinnitettävä pakastehylly : R404a /2x 0,11 kg , FCKW - vapaa
- Kylmäaineinen pakastinsaari: R290 , CFC - vapaa
- Lämpötila: -23 °C bis -18 °C oder -6 °C bis 6 °C
Tehovaatimukset
- Teho: 1,79 kW
- 6 Sähköliitäntä: 380V / 3N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkoiset mitat W x D x H: 2.100 mm x 858 mm x 2.338 mm
Ohjeet
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Kokonaismitat
| Leveys | 2.100 mm |
|---|---|
| Syvyys | 858 mm |
| Korkeus | 2.338 mm |
Yksityiskohdat
| Käyttötilavuus | 1.014 l |
|---|---|
| Hyllyt | 6 kappaletta á 320 mm syvyys |
| Enimmäiskuorma | 80 kg hyllyä kohti. |
| Ulkomitat seinän syväjäähdytys | 2.100 mm x 815 mm x 2.338 mm |
| Ulkomitat pakastinsaareke | 2.100 mm x 858 mm x 890 mm |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Dynaaminen konvektiojäähdytys |
|---|---|
| Kylmäaine | R404a / 0,11 kg |
| Lämpötila | -23 °C - -18 °C tai-6 °C - 6 °C |
Tehovaatimukset
| Teho | 1,79 kW |
|---|---|
| Jännite | 230V |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 590 kg |
| Nettopaino | 0 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 12.251,99 €*














