Lasiovellinen seinäkylmäkaappi PREMIUM - 2100 mm - 594 l - -23 – -18 °C tai -6 – 6 °C - mukana 4 kaksinkertaiset lasiovet & 6 hyllyä - musta
-22 °C ~ 6 °C
SKU WTRU21S

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 9 144,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Lasiovellinen seinäkylmäkaappi PREMIUM - 2100 mm - 594 l - -23 – -18 °C tai -6 – 6 °C - mukana 4 kaksinkertaiset lasiovet & 6 hyllyä - musta
SKU WTRU21S
-22 °C ~ 6 °C
RRP 9 144,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Spare Parts (4)
Description
Tuote-edut
- 2 in 1 -tuote normaaliin jäähdytykseen ja syväjäädytykseen.
- Seinään kiinnitettävä jäähdytyshylly on erikseen säädettävissä
- Erityisen energiansäästävä korkealaatuisten lasiovien ansiosta
Malli
- Väri: Musta
- Sis. pohjakehyksen
- Sopii TKIMX21
- 6 Hyllyt
- LED-valaistus
- Digitaalinen näyttö
- 4 Kaksoislasitetut ovet
- Käyttötilavuus: 594 l
- Ergonomiset kahvat
- Digitaalinen termostaatti
- Itsestään sulkeutuvat ovet
- Äänenvoimakkuus: 55 dB
- Soveltuu tuoreille ja pakastetuille tuotteille
Laatu
- Ensiluokkainen ammattitaito
- Vakaa runko
- Säädettävät jalat
- Erittäin kestävä
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
Jäähdytys
- Dynaamisella konvektiojäähdytyksellä
- Automaattinen sulatustoiminto
- Kuumakaasun sulatus
- Jäähdytysaine: R290 /2x 0,15 kg , FCKW - vapaa
- Lämpötila: -23 °C bis -18 °C oder -6 °C bis 6 °C
Tehovaatimukset
- Teho: 1,79 kW
- 6 Sähköliitäntä: 380V / 3N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkoiset mitat W x D x H: 2.100 mm x 920 mm x 2.338 mm
Ohjeet
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Kokonaismitat
| Leveys | 2.100 mm |
|---|---|
| Syvyys | 920 mm |
| Korkeus | 2.338 mm |
Yksityiskohdat
| Käyttötilavuus | 594 l |
|---|---|
| Hyllyn syvyys | 6 Kappale á 320 mm |
| Enimmäiskuorma | 80 kg hyllyä kohti. |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Dynaaminen konvektiojäähdytys |
|---|---|
| Kylmäaine | R290 / 0,15 kg |
| Lämpötila | -23 °C -18 °C tai -6 °C 6 °C |
Tehovaatimukset
| Teho | 1,79 kW |
|---|---|
| Jännite | 380V |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 360 kg |
| Nettopaino | 420 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 9.144,99 €*











