Lasiovellinen seinäkylmäkaappi - 1 018 mm - 602 l - +2 – +4 °C - mukana 2 kaksinkertaiset lasiset saranaovet & 4 hyllyä - musta
Lämpötila: +2°C - +4°C
SKU WKI982S

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 7 772,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Lasiovellinen seinäkylmäkaappi - 1 018 mm - 602 l - +2 – +4 °C - mukana 2 kaksinkertaiset lasiset saranaovet & 4 hyllyä - musta
Rate now
SKU WKI982S
Lämpötila: +2°C - +4°C
RRP 7 772,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Description
Energiansäästäjä
- Erityisen energiansäästävä huippueristyksen ansiosta
- Erinomainen laatu ja tehokas tekniikka takaavat tavaroiden jatkuvan jäähdytyksen alhaisella energiankulutuksella.
- Erityisen energiansäästävä huippueristyksen ansiosta
Malli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- 4 leikkeitä korkeudeltaan ja kallistukselta säädettävissä
- Digitaalinen näyttö
- Sisävalaistus LED-valaisimilla
- Käyttötilavuus: 602 l
- Erittäin energiaa säästävä korkealaatuisen lasioven ansiosta
- Tuplalasitettu ovi
- Hintakiskot 40 mm hyllyissä & edessä
- Sähköninen ohjaus
- Väri: Musta
- Sopii juomia, maitoa ja makkaroita varten
- Helppo puhdistaa pinta
Laatu
- Korkea kestävyys
- Erittäin kestävä
Jäähdytys
- Automaattinen sulatustoiminto
- Automaattinen jäätymisen haihtuminen
- Irrotettava lauhdutinyksikkö
- Lämpötila: 2 °C ~ 4 °C
Tehovaatimukset
- Teho: 514 Watt
- 6 Sähköliitäntä: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkoiset mitat W x D x H: 1.018 mm x 885 mm x 2.000 mm
Ohjeet
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 1.018 mm |
|---|---|
| Syvyys | 885 mm |
| Korkeus | 2.000 mm |
Yksityiskohdat
| Sivupaneelin paksuus | 40+40 mm |
|---|---|
| Levyt | 4 kappaletta |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
|---|---|
| Jäähdytysneste | R290 |
| Jäähdytysteho | 0,51 Watt W |
| Lämpötila | 2 °C ~ 4 °C |
| Ilmastoluokka | 3 |
Tehovaatimukset
| Jännite | 230V |
|---|---|
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 220 kg |
| Nettopaino | 185 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 7.772,99 €*









