Lasinhuuhtelija - integroidulla suihkunsäätimellä - G3/8"
Sisältää 800 mm:n vesijohdon
SKU GDSH

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 35,69 €
Lasinhuuhtelija - integroidulla suihkunsäätimellä - G3/8"
SKU GDSH
Sisältää 800 mm:n vesijohdon
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 35,69 €
Lisävarusteet (4)
Kuvaus
Malli
- Lasin huuhtelulaite
- Tehokkaat vesisuihkut huuhtelevat jäämät perusteellisesti pois sekunneissa
- integroidulla vedensäätimellä
- Veden valuminen lavuaariin
Laatu
- Runko on valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Tukeva ja naarmuuntumaton
- Vahva, toimiva ja tyylikäs
Toimitus
- Liitosmateriaali mukana toimituksessa
Ohjeet
- Luonnollisesti tuotettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 140 mm |
|---|---|
| Syvyys | 130 mm |
| Korkeus | 28 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | hopea |
|---|---|
| Vesiliitäntä | 3/8" tuumaa |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 0,68 kg |
| Nettopaino | 0,57 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 48,99 €*











