Lämpövitriini - 1,80 kW - lasiliukuovilla & 4 hyllyä - 940x690x880 mm
Sopii EM420-sarjaan
SKU WM4C

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
RRP 3 151,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 2 047,98 €
Lämpövitriini - 1,80 kW - lasiliukuovilla & 4 hyllyä - 940x690x880 mm
Arvostele nyt
SKU WM4C
Sopii EM420-sarjaan
RRP 3 151,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 2 047,98 €
Lisävarusteet (2)
Kuvaus
Malli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Sopii EM420 -sarjoille
- 2 Lasiliukuovi(t)
- 4 hyllyt
- Digitaalinen näyttö
- Pyöristetyt kulmat
- Helppo puhdistaa
- Optimaalinen lämmönjakautuminen
- Helppo käyttö
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
- Korkeat toiminnot ja vakaa laatu
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 940 mm |
|---|---|
| Syvyys | 690 mm |
| Korkeus | 880 mm |
Yksityiskohdat
| Levyt | 4 kappaletta |
|---|---|
| Lämpötila | 60 °C |
Tehovaatimukset
| Teho | 1,80 kW |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 61,10 kg |
| Nettopaino | 50 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 3.151,99 €*







