Lämpöpumppukuivausrumpu - 8 kg - Digitaalinen ohjaus
Etukuormaaja
SKU WPTW8N

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
RRP 2 788,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 804,03 €
Lämpöpumppukuivausrumpu - 8 kg - Digitaalinen ohjaus
Arvostele nyt
SKU WPTW8N
Etukuormaaja
RRP 2 788,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 804,03 €
Lisävarusteet (2)
Kuvaus
Tuote-edut
- Jopa kuivaus
- Helppo käyttää
- Suuntaa vaihtava rumpu optionaaliseen kuivaukseen ja parannettuun rypistymisenestoon
Malli
- Lämpöpumppukuivausrumpu
- Digitaalinen näyttö
- 6th Sense -teknologia
- Lämpöpumpputeknologia
- Fresh Care+
- Käynnistysajan esivalinta ja jäljellä olevan ajan näyttö
- Woolmark Blue -sertifiointi
Säädettävät kuivaustasot
- Ekopuuvilla - 8 kg ohjelma
- Farkut - ohjelma 3 kg
- Vuodevaatteiden ohjelma 8 kg
- Urheilu - ohjelma 4 kg
- Paidat - ohjelma 3 kg
- Sekapyykki - 4 kg ohjelma
Laatu
- Rumpu Ruostumaton teräs
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 595 mm |
|---|---|
| Syvyys | 649 mm |
| Korkeus | 849 mm |
Yksityiskohdat
| Kapasiteetti | 8 kg |
|---|---|
| Väri | hopea |
| Energiatehokkuusluokka | A++ |
| Toiminta | Digitaalinen |
Tehovaatimukset
| Teho | 850 Watt |
|---|---|
| Vuotuinen energiankulutus | 234 kWh/a |
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 47 kg |
| Nettopaino | 44 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 2.788,99 €*











