Lämpöastia - 7,5 l
Ruostumaton teräs
SKU HGDH75

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 107,09 €
Lämpöastia - 7,5 l
SKU HGDH75
Ruostumaton teräs
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 107,09 €
Kuvaus
Malli
- Juoma-annostelija, jossa on jalka ruostumatonta terästä
- Sopii kuumille juomille
- Sopii erityisesti ruokaloille, välipaloille, ateriapalveluille ja buffeille
- Helppo käsittely
Laatu
- Tehty korkealatuisesta Ruostumaton teräs
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 269 mm |
|---|---|
| Syvyys | 350 mm |
| Korkeus | 518 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 7,50 l |
|---|
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 4,83 kg |
| Nettopaino | 3,60 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 155,99 €*





