Kylmätiski - 1881x979 mm - 387 l - Väri beige - Etupaneeli beige - etulasi Suora - 3 ovea
Lämpötila: +2 ~ +6 °C
SKU KTJI209E-BG

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 5 548,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kylmätiski - 1881x979 mm - 387 l - Väri beige - Etupaneeli beige - etulasi Suora - 3 ovea
Rate now
SKU KTJI209E-BG
Lämpötila: +2 ~ +6 °C
RRP 5 548,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Description
Tuote-edut
- Korkeampi näyttökapasiteetti edelliseen malliin verrattuna
- Panoraamalasi entistäkin parempaan tuote-esittelyyn
Malli
- Luokkansa paras merkkituote
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Tilavuus: 387 l
- Väri etupuolella: Beige (RAL1015)
- Sivupaneelien väri: tummanharmaa.
- Sopii lihalle, makkaratuotteille, elintarvikkeille, hedelmille ja juomille
- Kulmikas panoraamatuulilasi
- Digitaalinen näyttö Dixelliltä (markkinajohtaja)
- Lämpötilan asetus digitaalisella näytöllä
- Click-tekniikka (ruuveja ei tarvita)
- Jäähdytetty varalokero
Laatu
- Tehokas kompressori markkinajohtajalta
- Täysin sinkitty teräslevy
- Muovin sisustus
- Etutuulilasi voidaan taittaa eteenpäin puhdistamisen helpottamiseksi
- Erittäin kestävä
- Erittäin hiljainen
- Korkea kestävyys
- Ympäristöystävällinen CFC-vapaan ansiosta50 mm Polyuretaanieristys ilman ODP:tä ja alhainen GWP-arvo
Jäähdytys
- Parannetun höyrystimen ja puhaltimen ansiosta parannettu hyötysuhde.
- Lämpötila: 2 °C ~ 6 °C
- Kylmäaine: R290 / 0,14 kg, CFC-vapaa
- Ilmastoluokka: 4
- Hiljainen jäähdytys
- Automaattinen sulatusjärjestelmä
- Digitaalinen termostaatti
Laitteet
- Työ- ja säilytystila näytön takana
- Säilytystilaa 3 Ovi(t), jossa on integroitu kahva ja lukko
- 1 Arkistointi 630 mmx400 mm
- 6 korkeussäädettävät jalat
Lisävarusteet
- 3 Liukuovet helpottavat näytön täyttöä
- Lisälasihylly näytön yläosassa (BxT: 1.881 mmx217 mm)
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 1.881 mm |
|---|---|
| Syvyys | 979 mm |
| Korkeus | 1.323 mm |
Esittelypinta
| Leveys | 1.881 mm |
|---|---|
| Syvyys | 607 mm |
Työ- ja säilytyspinta
| Leveys | 1.881 mm |
|---|---|
| Syvyys | 291 mm |
Säilytyslokero
| Leveys | 630 mm |
|---|---|
| Syvyys | 400 mm |
| Ovi(et) | 3 |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 387 l |
|---|---|
| Eristys | 50 mm |
| Toiminta | Digitaalinen |
Jäähdytys
| Lämpötila-alue | 2 °C ~ 6 °C |
|---|---|
| Kylmäaine | R290 / 0,14 kg |
| Jäähdytystekijä | Staattinen |
| Sulatus | Automaattinen |
Tehovaatimukset
| Teho | 650 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 268 kg |
| Nettopaino | 251 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 5.548,99 €*









