Kylmälasikko/kylmäsaari - 1250mm - 2 hyllyä
Lämpötila: -1 ~ +7 °C
SKU KTHDC121

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 3 723,49 €
Kylmälasikko/kylmäsaari - 1250mm - 2 hyllyä
Arvostele nyt
SKU KTHDC121
Lämpötila: -1 ~ +7 °C
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 3 723,49 €
Lisävarusteet (3)
Kuvaus
Tuote-edut
- Suuri liikkuvuus ja joustavuus - Sujuvat pyörät mahdollistavat vaivattoman liikkumisen joustavissa työprosesseissa tai lattianpesussa, ja integroidut seisontajarrut takaavat maksimaalisen vakauden käyttöpaikalla.
- Kallistettava näyttöalue tuotteiden optimaalista esittelyä varten joka kulmasta katsottuna
- Energiatehokas toiminta nykyaikaisen jäähdytystekniikan ansiosta
Malli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Laadukas 40 kg/ m³ Polyuretaanieriste
- Laite on avoinna yläosassa
- Karkaistu turvalasi
- Tehokas kompressori
- Sopii DIN A
- 4 pyörillä
- Erittäin kestävä
- Korkea kestävyys
- Erittäin hiljainen toiminta
- Automaattinen kondensaatin haihtuminen
Laatu
- Pyöreä puskurinauha ruostumattomasta teräksestä
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
- Sisustus emaloitu pinta
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.250 mm |
|---|---|
| Syvyys | 1.058 mm |
| Korkeus | 1.441 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 405 l |
|---|---|
| Väri | Musta |
| Näyttelytila | 40 kg/ m³ |
| Lokeroiden määrä | 2 |
Jäähdytys
| Lämpötila-alue | -1 °C ~ 7 °C |
|---|---|
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 / 0,15 kg |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Ilmastoluokka | 3 |
Tehovaatimukset
| Yhteys | Sähköinen |
|---|---|
| Teho | 1,40 kW |
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 257 kg |
| Nettopaino | 218 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 5.199,99 €*
















