Kuppi- ja asettiannostelija - pyörivä - Ruostumaton teräs
Kapasiteetti: 108 kpl
SKU USTG108C

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 164,21 €
Kuppi- ja asettiannostelija - pyörivä - Ruostumaton teräs
SKU USTG108C
Kapasiteetti: 108 kpl
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 164,21 €
Kuvaus
Malli
- Pyörivä lautanen ja lautasteline
- 72 Lautaset (Ø 80 mm) + 36 Teller (Ø 155 mm)
- Väri: hopea
- Erittäin kestävä
- Valmistettu elintarvikelaatuisista materiaaleista
Laatu
- Tehty korkealatuisesta Ruostumaton teräs
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 360 mm |
|---|---|
| Syvyys | 360 mm |
| Korkeus | 680 mm |
Kupin mitat
| Halkaisija | 80 mm |
|---|---|
| Korkeus | 60 mm |
Lautasen mitat
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 16,10 kg |
| Nettopaino | 14 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Lataa / Räjäytyskuva
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 239,99 €*











