Kupinlämmitin AMMATTIKÄYTTÖÖN - 400 W - 3 tasoa - jopa 48 kuppia
Ruostumaton teräs
SKU TWB3

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 299,87 €
Kupinlämmitin AMMATTIKÄYTTÖÖN - 400 W - 3 tasoa - jopa 48 kuppia
SKU TWB3
Ruostumaton teräs
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 299,87 €
Lisävarusteet (7)
Kuvaus
Malli
- Kupinlämmitin 3 hyllyt
- Joista 2 Ulosvedettävät laatikot ja 48 Varalokero
- Väri: Musta
- Yksinkertainen käyttö on/off-kytkimellä
- Purkkien tilavuus: 48 pala
- Käyttölämpötila: 65 °C
- Ihanteellinen kahviloihin ja joulumarkkinoille
Laatu
- Valmistettu korkealaatuisesta 0,70 mm Ruostumaton teräs AISI 304
Liitäntä
- Teho: 400 Watt
- 6 Sähköliitäntä: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 328 mm x 405 mm x 511 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 328 mm |
|---|---|
| Syvyys | 405 mm |
| Korkeus | 511 mm |
Yksityiskohdat
| Käyttölämpötila | 65 °C |
|---|---|
| Ablagen | 3 Stück |
| Lämmitystasot | 2 pala |
| Vedettävät laatikot | 2 |
| Materiaali | Ruostumaton teräs AISI 304 |
| Materiaalin paksuus | 0,70 mm |
Tehovaatimukset
| Teho | 400 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitusehto | koottu |
|---|---|
| Toimitustapa | Paketti |
| Paino | 15 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 454,99 €*











