Kokinhattu - valkoinen
Yksi koko - säädettävä tarranauha
SKU KKPW-W

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 15,46 €
Kokinhattu - valkoinen
SKU KKPW-W
Yksi koko - säädettävä tarranauha
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 15,46 €
Kuvaus
Malli
- Ruoanlaittokorkki - 5 kpl:n setti
- Väri: Musta
- Naisillle ja miehille
- Integroitu joustava nauha takaa täydellisen istuvuuden
- Tarranauhasäätö takaa mukavan istuvuuden
Laatu
- 65% polyesteri, 35% puuvilla 190g
- Korkealaatuinen pinta, joka hylkii öljyä, vettä ja likaa.
- Hengittävä, nopeasti kuivuva
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 0 mm |
|---|---|
| Syvyys | 0 mm |
| Korkeus | 0 mm |
| Vaatekoko | Yksi koko sopii kaikille |
Yksityiskohdat
| Sopii | Unisex |
|---|---|
| Väri | Valkoinen |
| Tuotteen materiaali | Puuvilla, Polyesteri |
| Materiaalin paino | 190 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,04 kg |
| Nettopaino | 0,04 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 16,99 €*



