Kerrosvati - VALO - tammi - pyöreä - Ø 300 mm & Ø 250 mm - 2-tasoinen - Korkeus: 280 mm
Väri: ruskea
SKU 14013

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 85,67 €
Kerrosvati - VALO - tammi - pyöreä - Ø 300 mm & Ø 250 mm - 2-tasoinen - Korkeus: 280 mm
SKU 14013
Väri: ruskea
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 85,67 €
Lisävarusteet (1)
Kuvaus
Malli
- 2-tasoinen etagère
- Sarja: VALO
- Alempi taso: Ø 300 mm, ylempi taso: Ø 250 mm
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Liukumattomat jalat takaavat turvallisen jalustan
Laatu
- Valmistettu korkealaatuisesta tammesta (öljytty)
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 300 mm x 300 mm x 280 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 300 mm |
|---|---|
| Syvyys | 300 mm |
| Korkeus | 280 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Tammipuu |
|---|---|
| Väri | Ruskea |
| Astianpesukoneen kestävä | Ei |
| Vedenpitävä | Kyllä |
| Muoto | Pyöreä |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 1,77 kg |
| Nettopaino | 1,30 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 121,99 €*







