Kerrosvati - VALO - Eichenholz - kulmikas - GN 1/2 & GN 1/3 - 2-tasoinen - Korkeus: 445 mm
Väri: ruskea
SKU 14010

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 182,06 €
Kerrosvati - VALO - Eichenholz - kulmikas - GN 1/2 & GN 1/3 - 2-tasoinen - Korkeus: 445 mm
SKU 14010
Väri: ruskea
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 182,06 €
Lisävarusteet (5)
Kuvaus
Malli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- 2-tasoinen etagère
- Sarja: VALO
- Alempi taso: GN 1/2 , ylempi taso: GN 1/3
Laatu
- Valmistettu korkealaatuisesta Tammipuu (öljytty)
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 350 mm x 265 mm x 445 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 350 mm |
|---|---|
| Syvyys | 265 mm |
| Korkeus | 445 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Tammipuu |
|---|---|
| Väri | Ruskea |
| Astianpesukoneen kestävä | Ei |
| Vedenpitävä | Kyllä |
| Muoto | Neliö |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 2,40 kg |
| Nettopaino | 1,50 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 279,99 €*







