Kermakeitin - 2,5 kW - 7 kg/h
SKU CMKIC7

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 15 957,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kermakeitin - 2,5 kW - 7 kg/h
SKU CMKIC7
RRP 15 957,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Description
Suoritus
- Kermankeitin
- Ammattilaite
- Tuotettu Italiassa
- Erinomainen ammattikäyttöön
- Edullinen, kun valmistat aina pieniä määriä tuoreena.
- Täydellinen jäätelöbaareihin, konditorioihin, leipomoihin ja ravintoloihin.
- Kompakti yksikkö
- Alhainen energiankulutus
- Kermojen kuumaan ja kylmään vatkaamiseen
- Tarkka lämpötilan säätö
- Reseptien luominen
- Sekoittajan nopeus säädettävissä
- Kapasiteetti: 7 kg
- Helppo puhdistaa
laatu
- Korkealaatuinen ruostumaton teräs
yhteys
- Teho: 2,5 kW
- Sähköliitäntä: 220 Volt
massa
- Ulkoiset mitat W x D x H: 700 x 520 x 650 mm
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 700 mm |
|---|---|
| Syvyys | 520 mm |
| Korkeus | 650 mm |
Tehovaatimukset
| Teho | 2,5 kW |
|---|---|
| Jännite | 220 volttia |
| Taajuus | 50 Hz |
| Jäähdytysneste | R404 |
Toimitus
| Toimitusmenetelmä | huolinta |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Paino | 65 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 15.957,99 €*

















