Kastikeannostelija - Ruostumaton teräs - 325x265x350 mm - sopii GN 1/2 -astiaan - einstellbarer Dosierung
Ruostumaton teräs
SKU SDSPH12

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 190,39 €
Kastikeannostelija - Ruostumaton teräs - 325x265x350 mm - sopii GN 1/2 -astiaan - einstellbarer Dosierung
3 Arvostelu
SKU SDSPH12
Ruostumaton teräs
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 190,39 €
Lisävarusteet (1)
Kuvaus
Tuotteen etu
- Vertaansa vailla oleva tarkkuus ja luotettavuus kaikissa sovelluksissa - suunniteltu sujuvaan toimintaan ja annostelutehokkuuden lisäämiseen.
Malli
- Sopii GN-säiliöille 1/2
- Ihanteellinen lisukkeiden, kastikkeiden, kastikkeiden ja muun muassa täytteiden vaivattomaan annosteluun.
- Yksinkertainen ja intuitiivinen yhden vivun tekniikka
- Helppo puhdistaa ja siten nopeasti uudelleen käyttövalmis.
- Ihanteellinen korkeaan kulutukseen
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
Ohjeet
- Luonnollisesti tuotettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 325 mm |
|---|---|
| Syvyys | 265 mm |
| Korkeus | 350 mm |
Yksityiskohdat
| Säädettävä annos | 25 - 40 grammaa |
|---|---|
| Sopii | GN-säiliöt 1/2 |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 5,20 kg |
| Nettopaino | 4,90 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 299,99 €*




