KARLOWSKY | Naisten lyhythihainen kokkitakki Jeans-Style - vintage-musta - koko: 58
Kutistunut, pestävä, helppohoitoinen
SKU KDKJSBK58

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 71,39 €
KARLOWSKY | Naisten lyhythihainen kokkitakki Jeans-Style - vintage-musta - koko: 58
Arvostele nyt
SKU KDKJSBK58
Kutistunut, pestävä, helppohoitoinen
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 71,39 €
Kuvaus
Malli
- Trendikäs naisten kokkitakki farkkujen lookissa, jossa on ohut siluetti
- Väri: Vintage musta
- Lyhyet hihat
- Kontrastiompeleet alkuperäisen farkkujen ilmeen luomiseksi.
- Kiinnitetty hihatasku vasemmalla puolella, jossa on käytännöllinen kynälokero
- Epäsymmetrisesti suljettu, yksirivinen 5-nappinen takki, jossa on painonapit.
- Laadukkaan materiaalin ansiosta mukava käyttää
Laatu
- 65% Polyesteri / 35% Puuvilla
- Soveltuu teolliseen pesuun
- Erittäin hienostunut, kutistunut, pesunopea, helppohoitoinen.
Mitat
- Koko: 58
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 270 mm |
|---|---|
| Syvyys | 20 mm |
| Korkeus | 400 mm |
| Vaatekoko | 58 |
Yksityiskohdat
| Väri | Vintage musta |
|---|---|
| Materiaalin paino | 195 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1 kg |
| Nettopaino | 1 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 75,99 €*











