KARLOWSKY | Miesten 5-taskuhousut - musta - koko: 60
Classic-Stretch, valmistettu luomupuuvillasta
SKU HPHK60S

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 69,01 €
KARLOWSKY | Miesten 5-taskuhousut - musta - koko: 60
Arvostele nyt
SKU HPHK60S
Classic-Stretch, valmistettu luomupuuvillasta
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 69,01 €
Kuvaus
Suoritus
- Miesten 5-taskun housut CLASSIC-STRETCH
- Miesten rennot housut klassisessa 5-taskun tyylissä.
- Stretch-kangas takaa suuren liikkumisvapauden
- Leikataan läheltä kehoa
- Hyvä pestävyys sitkeää likaantumista vastaan
- Kaksi sivutaskua ja kolikkotasku
- mukava
- Helppo hoitaa pinta
laatu
- Materiaali: 98% puuvillaa (luomu) / 2% elastaania.
- Laadukas ammattitaito
massa
- Koko: 60
Toimitus
- 1 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 235 mm |
|---|---|
| Syvyys | 345 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Vaatekoko | 60 |
Yksityiskohdat
| Väri | Musta |
|---|---|
| Tuotteen materiaali | Puuvilla |
| Materiaalin paino | 230 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,45 kg |
| Nettopaino | 0,44 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >










