KARLOWSKY | Kokkitakki Gustav - antrasiitti - koko: 44
Esikutistettu, pesunkestävä, helppohoitoinen
SKU KJGAK44

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 65,44 €
KARLOWSKY | Kokkitakki Gustav - antrasiitti - koko: 44
Arvostele nyt
SKU KJGAK44
Esikutistettu, pesunkestävä, helppohoitoinen
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 65,44 €
Kuvaus
Malli
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 270 mm |
|---|---|
| Syvyys | 20 mm |
| Korkeus | 400 mm |
| Vaatekoko | 44 |
Yksityiskohdat
| Väri | Antrasiitti |
|---|---|
| Materiaalin paino | 215 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1 kg |
| Nettopaino | 1 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 65,99 €*











