KARLOWSKY | Kokkihousut Jack - musta - koko: 56
Normaali vyötärönkorkeus
SKU KHJK56S

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 95,19 €
KARLOWSKY | Kokkihousut Jack - musta - koko: 56
Arvostele nyt
SKU KHJK56S
Normaali vyötärönkorkeus
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 95,19 €
Kuvaus
Suoritus
- Karlowsky Miesten Jack housut
- Mukana kangasvyö
- Normaali vyötärön korkeus
- Suora lahje
- Kaksi sivutaskua
- 2 Laskokset sivua kohti
- mukava
- Helppo hoitaa pinta
laatu
- Materiaali: 100% puuvillaa
- Laadukas ammattitaito
massa
- Koko: 56
Toimitus
- 1 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 235 mm |
|---|---|
| Syvyys | 345 mm |
| Korkeus | 30 mm |
| Vaatekoko | 56 |
Yksityiskohdat
| Väri | Musta |
|---|---|
| Materiaalin paino | 200 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,43 kg |
| Nettopaino | 0,42 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >










