KARLOWSKY | Kassatyöntekijän vyölompakko - 16 x 24 cm - Musta - Musta
Helppohoitoinen ja pestävä
SKU KHK1S

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 40,45 €
KARLOWSKY | Kassatyöntekijän vyölompakko - 16 x 24 cm - Musta - Musta
SKU KHK1S
Helppohoitoinen ja pestävä
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 40,45 €
Kuvaus
Suoritus
- Kassakotelo
- Väri: Schwarz
- 2 liukutaskut ja 1 kynätasku.
- Hihnan läpivienti helpottaa kiinnittämistä esiliinaan ja hihnaan.
laatu
- 65% polyesteriä / 35% puuvillaa
Toimituksen sisältö:
- 1 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 160 mm |
|---|---|
| Syvyys | 240 mm |
| Korkeus | 15 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | Musta |
|---|---|
| Materiaalin paino | 215 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,07 kg |
| Nettopaino | 0,05 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >







