KARLOWSKY | Bistro Esiliina Basic - valkoinen
Mitat: 1000x750 mm
SKU BSBK1W

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 41,64 €
KARLOWSKY | Bistro Esiliina Basic - valkoinen
SKU BSBK1W
Mitat: 1000x750 mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 41,64 €
Kuvaus
Suoritus
- Karlowsky Bistro esiliina Basic
- unisex
- Bistro-esiliina, jossa on jatkuva esiliinakangasnauha
- Sauman kiinnityksellä
- mukava
- yksi koko
- Helppo hoitaa pinta
laatu
- Materiaali: 35% puuvillaa / 65% polyesteriä.
- Laadukas ammattitaito
massa
- Leveys: 1000 mm
- Pitkä: 750 mm
Toimitus
- 1 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 235 mm |
|---|---|
| Syvyys | 345 mm |
| Korkeus | 20 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | Valkoinen |
|---|---|
| Materiaalin paino | 215 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,25 kg |
| Nettopaino | 0,24 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >







