Kanavarrasgrilli - kaasu - 47,2 kW - 15 varrasta - enintään 90 kanaa varten
Mukana valaistus
SKU GM1590F

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 4 546,98 €
Kanavarrasgrilli - kaasu - 47,2 kW - 15 varrasta - enintään 90 kanaa varten
SKU GM1590F
Mukana valaistus
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 4 546,98 €
Lisävarusteet (19)
Varaosat (6)
Kuvaus
Tuote-edut
- Vahva ja luotettava
- Erinomainen grillitulos
- Kompakti ja tilaa säästävä
Malli
- Turvatermoelementti, joka valvoo liekkiä ja katkaisee automaattisesti kaasunsyötön laitteeseen, kun liekki sammuu.
- Laadukas kaasugrilli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- 15 Vartaat jopa 90 kana
- Toimitus sisältää valaistuksen
- Lasiovet: 2
- Sisältää rasva-alustan
- Lämmitysalueet erikseen säädettävissä
- Esiasetettu propaanikaasulle
- 2 Jarrut
- Peruskehys, jossa on 4 pyörät
- Puikko(t), jossa on pääty- ja välikiinnike(t)
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
- Monikaasupoltin
- Lämmönkestävästä lasista valmistettu ovi (valmistetut ovet)
Toimituksen sisältö
- Propaanisuutin asennetaan vakiona, maakaasusuutin sisältyy toimitukseen.
Huomautukset
- Huomioi, että laitteita ei saa koskaan käyttää tyhjinä ovien ollessa kiinni
- Haluamme huomauttaa, että poistoilmajärjestelmän käyttöä suositellaan parhaan mahdollisen suorituskyvyn ja tuotteen optimaalisen käytön varmistamiseksi.
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.098 mm |
|---|---|
| Syvyys | 660 mm |
| Korkeus | 1.920 mm |
Yksityiskohdat
| Vartaiden määrä | 15 Stück |
|---|---|
| Kanojen määrä | enintään 90 kappaletta |
Tehovaatimukset
| Liitäntä | Propaanikaasu |
|---|---|
| Teho | 47,20 kW |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 230 kg |
| Nettopaino | 230 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 7.091,99 €*











