Kanavarrasgrilli - kaasu - 16 kW - 3 varrasta - enintään 18 kanaa varten
Mukana valaistus
SKU GM318E-B

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 843,30 €
Kanavarrasgrilli - kaasu - 16 kW - 3 varrasta - enintään 18 kanaa varten
SKU GM318E-B
Mukana valaistus
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 843,30 €
Lisävarusteet (20)
Varaosat (5)
Kuvaus
Malli
- Turvatermoelementti, joka valvoo liekkiä ja katkaisee automaattisesti kaasunsyötön laitteeseen, kun liekki sammuu.
- Laadukas kaasugrilli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Toimitus sisältää valaistuksen
- 3 vartaat jopa 18 kanalle
- 2 lasiovella
- Monikaasupoltin
- Erinomainen grillitulos
- Vahva ja luotettava
- Esiasetettu propaanikaasulle
- Lämmitysalueet erikseen säädettävissä
- Sisältää rasva-alustan
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
- Ovet on valmistettu lämpöä kestävästä materiaalista
- Laadukas kaasupoltin
Toimituksen sisältö
- 3 Vartaat, joissa on pääty- ja välikiinnikkeet
- Propaanisuutin asennetaan vakiona, maakaasusuutin sisältyy toimitukseen.
- Sisävalaistus
Huomautukset
- Haluamme huomauttaa, että poistoilmajärjestelmän käyttöä suositellaan parhaan mahdollisen suorituskyvyn ja tuotteen optimaalisen käytön varmistamiseksi.
- Huomioi, että laitteita ei saa koskaan käyttää tyhjinä ovien ollessa kiinni
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.098 mm |
|---|---|
| Syvyys | 480 mm |
| Korkeus | 820 mm |
Yksityiskohdat
| Vartaiden määrä | 3 kpl |
|---|---|
| Kanojen määrä | enintään 18 kappaletta |
Tehovaatimukset
| Liitäntä | Propaanikaasu |
|---|---|
| Teho | 16 kW |
| Kcal / h | 13.674 |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 96 kg |
| Nettopaino | 86 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Lataa / Räjäytyskuva
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 2.932,99 €*













