Kalajääkaappi Ruostumaton teräs ECO - EN 600x400 - 680 mm - 600 l - +2…+8 °C - mitat 1 ovi - digitaalinen termostaatti, automaattinen sulatus, R290 - Musta etupaneeli
Lämpötila: -2 ~ +8 °C
SKU KFG530T1ND

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 1 961,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kalajääkaappi Ruostumaton teräs ECO - EN 600x400 - 680 mm - 600 l - +2…+8 °C - mitat 1 ovi - digitaalinen termostaatti, automaattinen sulatus, R290 - Musta etupaneeli
SKU KFG530T1ND
Lämpötila: -2 ~ +8 °C
RRP 1 961,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Description
Malli
- Musta etuosa
- Korkea laatu 60 mm Eristys
- Moottori : Ylhäällä
- Nettotilavuus: 600 l l
- Digitaalinen termostaatti
- 1 ruostumattomasta teräksestä valmistetut ovet
- Tehokas merkkikompressori
- Lämpötila säädettävissä
- Digitaalinen näyttö Dixelliltä (markkinajohtaja)
- Hiljainen toiminta
- Ovi avautuu ja sulkeutuu pehmeästi
- Vahva ja jatkuva jäähdytys
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
- Suuri tallennuskapasiteetti
- Lukuisia säilytysmahdollisuuksia
- Helppo puhdistaa
Laatu
- Valmistettu kokonaan korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
- Eristys sivut ja ovet 60 mm
- Saranointi vaihdettavissa
- Ruostumattoman teräksen paksuus: 0,9 mm
Jäähdytys
- Staattinen jäähdytys
- Automaattinen sulatustoiminto
- Erittäin tehokas jäähdytin
- Kylmäaine: R290 / 0,10 kg, CFC-vapaa
- Lämpötila-alue: -2 °C - 8 °C
Sisäosat
- Sisustus ruostumatonta terästä
Liitäntä
- 6 Sähköliitäntä: 220 - 240 V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 680 mm x 810 mm x 2.000 mm
Toimituksen sisältö
- 7 kala-allasta sisältyy toimitukseen
Ohjeet
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
Technical data
Mitat
| Leveys | 680 mm |
|---|---|
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2.000 mm |
Sisämitat
| Leveys | 564 mm |
|---|---|
| Syvyys | 682 mm |
| Korkeus | 1.394 mm |
Yksityiskohdat
| Nettomäärä | 600 l |
|---|---|
| Laitteen tyyppi | kala jääkaappi |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Staattinen |
|---|---|
| Kylmäaine | R290 / 0,10 kg |
| Lämpötila | -2 °C - 8 °C |
Tehovaatimukset
| Liitäntä | sähkö |
|---|---|
| Teho | 175 Watt |
| Jännitys | 220 - 240 V |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 119 kg |
| Nettopaino | 108 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 1.961,99 €*



















