Kakkuvitriini MADRID - 850 l - 1000 mm - kaksinkertainen lasi - 3 hyllyä - LED-valaistus - liukuovet - musta mattapinta
Lämpötila: +2 ~ +8 °C
SKU KTG107SM

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 3 114,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kakkuvitriini MADRID - 850 l - 1000 mm - kaksinkertainen lasi - 3 hyllyä - LED-valaistus - liukuovet - musta mattapinta
SKU KTG107SM
Lämpötila: +2 ~ +8 °C
RRP 3 114,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (14)
Description
Tuotteen etu
- Enintään 70% Energiansäästö verrattuna yksilasisiin malleihin
- Kaksoislasit estävät kondenssiveden muodostumisen lasien päälle.
- Lämmitetyt sivuikkunat
Malli
- Laadukas kakku näyttölaatikko
- Väri: Mattamusta
- Kapasiteetti: 850 l
- 3 korkeussäädettävät hyllyt
- Liukuovet takaosassa helpottavat pääsyä sisätiloihin
- Digitaalinen näyttö
- lämpömittari
- LED-valaistus
- Yksinkertainen uudelleenasettelu johtuen 4 Pyörät, 2 jarruilla
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Teräs
- Kaikki sivut lasista
Jäähdytys
- Lämpötila-alue: 2 °C - 8 °C
- Kylmä-aine: R290 / 0,18 kg
Sisäosat
- Edessä tiivistetty ja takana liukuovet
- 3 Ilmoitukset
Liitäntä
- Teho: 645 Watt
- 6 Sähköliitäntä: 220 - 240 V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 1.000 mm x 730 mm x 1.935 mm
Toimituksen sisältö
- 3 lasihyllyjä
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 1.000 mm |
|---|---|
| Syvyys | 730 mm |
| Korkeus | 1.935 mm |
Yksityiskohdat
| Laitteen tyyppi | Kakkuvitriini |
|---|---|
| Väri | Mattamusta |
| Tilavuus | 850 l |
| Levyt | 3 kappaletta |
Jäähdytys
| Lämpötila | 2 °C bis 8 °C |
|---|---|
| Kylmäaine | R290 / 0,18 kg |
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Ilmastoluokka | 3 |
Tehovaatimukset
| Teho | 645 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 220 - 240 V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
| Energiatehokkuusluokka | C |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 292 kg |
| Nettopaino | 205 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 3.114,99 €*

















